Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Автомобил на годината во Македонија за 2018

По анализатa на сите својства на возилата кои беа избрани како финалисти и по практичното запознавање со возните карактеристики, членовите на Националното жири за Избор на Автомобил на годината во Македонија, титулата ја додели на

*Dacia Duster.

Read more ...

Suzuki Grand Vitara 1.9 ddis (dizel) 129ks

Категорија: Suzuki
Created by: Super User
Created on: 30 July 2019
Hits: 10
Цена: 6550,00
+
Година на производство 2008
Гориво Дизел
Менувач Автоматски
Километража 198000
Моќност на мотор 129
Врати 5
Type Sedan

Location

Крива Паланка, Р Македонија

Прашај за овој оглас

Коментари